Collection: Flavored
-
Jo Limited Edition 20 Year Anniversary Set 2 oz.
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$29.99 USDSale price $14.99 USDSale -
Jo Cocktails Cosmopolitan Lubricant 2oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Jo Sweet & Bubbly Pleasure Set Champagne & Chocolate Covered Strawberry 2 oz.
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$19.99 USDSale price $14.99 USDSale -
Jo Gelato White Chocolate Raspberry 1 Oz
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $6.99 USDSale -
JO Gelato Decadent Double Chocolate 1 oz
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $6.99 USDSale -
Jo H2O Peachy Lips 4 oz & H2O Vanilla Cream 1 oz.
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$19.99 USDSale price $14.99 USDSale -
Jo Cocktails Lubricant 2 oz.
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per$14.99 USDSale price $9.99 USDSale -
Id 3Some Watermelon Lube 4 oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Id 3Some Passion Fruit Lube 4 oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Id 3Some Wild Cherry Lube 4 oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Id 3Some Strawberry Banana Lube 4 oz.
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Jo Naughty Or Nice Gift Set Candy Cane & Gingerbread 1 oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$14.99 USDSale price $14.99 USD -
After Dark Essentials Flavored Personal Lubricant Fruit Punch 4 oz.
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $9.99 USD -
Swiss Navy 4 In 1 Wild Passion Fruit 4 oz
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$19.99 USDSale price $14.99 USDSale -
Swiss Navy 4 In 1 Wild Passion Fruit 1 oz.
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $6.99 USDSale -
Swiss Navy 4 In 1 Strawberry/Kiwi Pleasure 4 oz.
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per$14.99 USDSale price $6.99 USDSale
